מִבְזְקֵי נְגִישׁוּת

חובת נגישות אתרים

חובת נגישות אתרים

כחלק מהפיכתה של מדינת ישראל לשוויונית עבור כולם, פורסם חוק הנגישות ב2016 המפרט כיצד יש להנגיש את האתר ומהי חובת נגישות אתרים, ומה קורה למי שלא מנגיש את האתר שלו. במידה ואתר העסק לא מונגש הבעלים יכול לקבל קנס כספי בעלויות גבוהות מאוד! (כ' 50,000 אלף שקל!)

חובת נגישות אתרים והשפעתה

הנגשת האתר היא משימה קלה מאוד לביצוע. כיום יש חברות רבות באינטרנט המספקות שירותי הנגשת אתרים, בניהם חברת "עושים שוויון" הפועלת בפריסה ארצית. את התוסף ניתן להתקין על כל אתר, על ידי מפתחי תוכנה שפועלים באופן עצמאי על קוד האתר שלך ומגישים לך את האתר מונגש תוך כמה ימים. כל אתר שעולה לאוויר החל מ2016 צריך להיות מונגש על פי תו תקן ישראלי 5568 ברמה AA.

הבחירה היא חופשית עבור כולם, כמו שבכביש יש חוקים ותמרורים המורים לנו את הדרך ואנו מחויבים לציית. יש את הנוהגים במהירות מעל המותר ואינם מפחדים לקבל קנסות, ויש את הנוהגים על פי חוק ונזהרים בכדי לא לקבל קנסות. כך גם בעולם הדיגיטל והנגשת האתרים. ישנו חוק הנגישות הקובע שכל אתר חייב להיות מונגש עבור כלל האוכלוסיות, יש המקשיבים לחוק, משלמים סכום חודשי לתוסף שיגן עליהם מפני תביעות. ויש את הבוחרים אחרת וחשופים באופן יום יומי לתביעות נגישות שיכולות להגיע לסכום של 50 אלף שקל.

תוסף הנגישות של עושים שוויון מגיע יחד עם הצהרת נגישות המתאימה לאתר שלכם. את התוסף מתקינים אנשי תוכנה ובודקים אותה אנשי מקצוע מנוסים בתחום. כל אחד חייב הנגשת האתר בדיגיטל! אנו עומדים בתקן הנגישות הישראלי ומשאירים את האתר שלכם מונגש ומוגן מפני תביעות.

לעשות שוויון זוהי בחירה שלכם, והחובה שאנו לקחנו על עצמנו. הגיע הזמן להפוך את האינטרנט לשוויוני ונגיש עבור כולם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף ללקוחות רבים שכבר הנגישו בהצלחה את אתרי האינטרנט שלהם, ולוקחים חלק במהפכת הנגישות המקוונת של מדינת ישראל.
קראו בהרחבה על תוסף נגישות של חברת עושים שוויון

יחד, בכוחות משותפים ומתוך אמונה בצדקת הדרך, נהפוך את החברה שלנו לשוויונית יותר !

מהי הצהרת נגישות?

תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות – התשע"ג, 2013) מחייבות מזה כעשור הנגשת אתרי אינטרנט בישראל. 

ראו הוזהרתם: גל תביעות ייצוגיות

תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות – התשע"ג, 2013) מחייבות מזה כעשור הנגשת אתרי אינטרנט בישראל. 

מנכ"ל החברה מתארח בערוץ 14

הסיפור של עושים שוויון, היכנסו וצפו ברם אסייג, מנכ"ל החברה מתארץ אצל עדן ועודד בערוץ 14 ומסביר בדיוק מה הניע את הפרויקט המדהים של עושים שוויון

איך מנגישים אתר אינטרנט

רוצים לדעת איך מנגישים אתר אינטרנט לבעלי מוגבלויות? מוזמנים להכנס למאמר הבא שסוקר בצורה מקיפה את הדרכים להנגשת אתרי אינטרנט בצורה נכונה

יועץ נגישות אתרי אינטרנט

העסקת יועץ נגישות אתרי אינטרנט מקצועי אשר בקיא בהנחיות ה-ADA היא צעד חיוני לבעלי עסקים. מוזמנים להכנס למאמר המלא ולקרוא על היתרונות של ייעוץ נגישות אתרים

חובת הנגשת אתר אינטרנט

חובת הנגשת אתר אינטרנט היא קריטית באינטרנט, כאשר יותר ויותר ארגונים ועסקים מכירים בצורך להפוך את הנוכחות המקוונת שלהם לנגישה לכל המשתמשים.