מִבְזְקֵי נְגִישׁוּת

תקנון יצרן ותנאי שימוש:

תנאי השימוש באתר www.equality.co.il ("אתר החברה")
ובמערכת ההנגשה של חברת עושים שוויון ("מערכת ההנגשה", להלן יחד יקראו "שירותי החברה").
מהווים הסכם בין חברת עושים שוויון בע"מ להלן ("החברה") לבין הלקוח ("המזמין"), המשך שימוש באתר ובשירותי החברה מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות המפורטים כאן בהסכם זה.
במידה ואינך מאשר תנאים אלא עלייך להפסיק את השימוש בשירותי החברה ובאתר.

1.כללי והגדרות ההסכם
1.1. מטרת תקנון תנאי שימוש ויצרן הינה לקבוע את התנאי שימוש באתר החברה ובמערכת ההנגשה ובכלל שירותי החברה.
1.2. השימוש בשירותי החברה כפופים לקריאת תקנון יצרן ותנאי שימוש. הינך מתבקש לקרוא את תנאי השימוש שלנו בהבנה מלאה ולשים לב לכל הפרטים הקטנים הגדולים כאחד, לשים לב להסבר שיופרט על מערכת ההנגשה ויכולותיה הטכנולוגיות וכן גם על ההגבלות שלה. במידה ואינך מאשר תנאי שימוש אלה עליך להתנתק משירותי החברה (" אתר החברה" ו"מערכת ההנגשה") במיידי.
מובהר בזאת לשני הצדדים כי הגלישה באתר החברה ושימוש בשירותי החברה מהווה הסכמה מוחלטת מצד המזמין לכל תקנון יצרן ותנאי שימוש הנ"ל.
1.3. חברת עושים שוויון בע"מ רשאית לשנות תנאים וסעיפים בתקנון יצרן ותנאי שימוש בכל עת, אך תפרסם הודעה באתר שאכן בוצע שינוי. המשך שימוש בשירותי החברה וגלישה באתר החברה לאחר השינוי ופרסום ההודעה מהווה הסכמה מוחלטת מצד הלקוח שמאשר את השינויים.
1.4. מערכת ההנגשה תבצע סריקה ועדכון חוסרים בקוד לתכנים לא נגישים באתר אך לא תכלול טיפול בקבצים חיצוניים כגון: (קבצי אודיו, פלאש, כלל מסמכי אופיס מיקרוסופט , קבצי גיף להלן "קבצים חיצוניים" ), טבלאות ועוד, רכיבים אלא צריכים הנגשה ידנית על ידי מתכנת ועל לקבל שירות זה יש ליצור קשר טלפוני אל מול השירות ולרכוש חבילה מותאמת הכוללת שירותי מתכנת יחד עם המערכת.
1.5. הגדרת "המזמין/לקוח" – כל מי משתמש באתר, במערכת ההנגשה או בשירותי החברה.
1.6. מערכת ההנגשה – תוכנה שמטרתה לבצע הנגשה באתרי אינטרנט לפי תקן 5568 עד רמה AA
כל עדכון בתוכנה יתבצע על פי שיקול דעתה של החברה.
1.7. החברה מספקת שירותי מדריכים אשר זמינים בשעות הפעילות בכל אתר אינטרנט לעזור לאוכלוסיית הדור השלישי / אנשים עם צרכים מיוחדים המתקשים לבצע פעולות בתוך אותם אתרי אינטרנט המוגדרים כלקוחות של חברת עושים שוויון.

2. אחריות והגבלות
2.1. המזמין מאשר כי מערכת ההנגשה של חברת עושים שוויון משמת ככלי עזר לנגישות אתרי אינטרנט. החברה אינה לוקחה אחריות עבור תכנים של מסמכים או קבצים גרפים נוספים באתר כגון: קבצי אופיס, אודיו, סרטוני וידיאו ועוד כל אחריות עבור תכנים אלה תלויה במזמין בלבד.
2.2. החברה תעשה את כל המאמצים כדי להפעיל את שירותי החברה בנושא הנגישות באתר המזמין על הצד הטוב ביותר בצורה תקינה וללא תקלות, יחד עם זאת ייתכן ובמקרים מסוימים חריגים יהיה כשל טעינה של חלק ממערכת ההנגשה ובמקרה זה ייטען התוסף אך הרכיבים אשר מנגישים את החלקים החסרים בקוד לא יטענו במקרה זה יש לדווח במייל לרכז הנגישות המופיע בהצהרת הנגישות ונושא זה יטופל במיידי, כתוצאה מכשלים ותקלות אלו החברה לא תישא בכל אחריות או חבות בגין כל שיבוש, תקלה, כשל ולא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנגרם עקב מערכת ההנגשה.
2.3. מוסכם על ידי 2 הצדדים כי החברה לא תישא באחריות כלשהי לנזקים העלולים להיגרם למזמין הקשורות למערכת ההנגשה כל נזק נלווה, עקיף או ישיר כתוצאה משימוש בשירותי החברה.

3.הרשמה למערכת
3.1. לקוחות שהצטרפו לחברה דרך האתר ורכשו את שירותי החברה דרך מערכת ההנגשה באתר או לחלופין הצטרפו בעזרת נציג מכירות דרך הטלפון זכאים להשתמש במערכת לאורך תקופת ההתקשרות אשר סוכמה בהצטרפות.
החברה זכאית להפסיק את ההתקשרות עם המזמין בכל עת שתרצה מבלי להודיע מראש.
במידה וההתקשרות בין הצדדים הופסקה על המזמין להסיר את מערכת ההנגשה מהאתר והצהרת הנגישות.
3.2. רכישה של שירות דרך האתר אינה מהווה תחליף לרכישת חבילה של מתכנת שתפקידו לעבור על האתר יחד עם מערכת ההנגשה על מנת לבצע הנגשה מלאה עבור האתר בכדי שיעמוד בתקן 5568 במלואו.

4.התקנת המערכת ושימוש במערכת ההנגשה

4.1. מערכת ההנגשה של חברת עושים שוויון הוקמה על ידי החברה על מנת לאפשר שוויון זכויות לכלל שכבות האוכלוסייה בארץ ישראל בדגש על מוגבלויות והדור השלישי, בכדי לספק מענה אמיתי, זמין, נגיש ואפקטיבי הקימה חברת עושים שוויון מחלקת מדריכים שמטרתה להיות זמינה בכל אתר אינטרנט אשר מערכת ההנגשה של עושים שוויון נמצא ולספק מענה/עזרה/עזרה ברכישה/עזרה בחיפוש מידע עבור אותה אוכלוסייה אשר מתקשה (הדור השלישי / צרכים מיוחדים) ועל ידי כך לאפשר להם להרגיש שווים. בנוסף החברה פיתחה מערכת טכנולוגיות בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים מוגבלות.
4.2. מערכת ההנגשה תומכת בדפדפים כרום ופיירפוקס.
4.3. השימוש במערכת ההנגשה מותנה בתשלום חודשי עבור רישיון שנתי.
4.4. הרישיון אשר נרכש מאפשר שימוש עבור אתר אחד בלבד ואינו מקנה ללקוח כל זכות בקוד המקור של התוכנה/ או גישה לתוכנה / או מתן קוד פתוח. המזמין מאשר שהוא רוכש את הרישיון בלבד וכל הטכנולוגיה והקוד הם רכוש בלעדי של החברה.
4.5. המזמין מתחייב שלא להשכיר או למכור את השימוש בתוכנה לצד שלישי ללא אישור בכתב מראש מהחברה.

5.מאפייני מערכת ההנגשה ומגבלותיה

5.1. מערכת ההנגשה מבצעת הוספת חלקים בקוד ההיצטימל של האתר ומספק תמיכה רק להיצטימיאל.
5.2. מערכת ההנגשה אינה תומכת ברכיבים של צד ג'.
5.3. המזמין צריך לוודא שאכן האתר נבנה בצורה תקינה וכל רכיבי ה ג'ס תקינים.
5.4. מערכת ההנגשה אינה יכולה לתקן קוד שגוי מהייסוד זאת אומרת עם האתר נבנה בצורה שגוייה המערכת יכולה רק להוסיף רכיבים חסרים בקוד על מנת לייעל את נושא הנגישות ולהצמיד אותו לתקן 5568 אך לא לתקן שגיאות חמורות בקוד.
5.5. המזמין חייב שיהיה לו בכל דף באתר כותרת הי'ץ 1 ..
5.6. מערכת ההנגשה מומלצת לשימוש בתוכנת קורא מסך מסוג אנ אב די אי.
5.7. מערכת ההנגשה אינה תומכת ברכיב פלאש, אסויג'י או קנבאס.

6. אחריות המזמין
6.1. על המזמין לקחת אחריות מלאה על כל ה"קבצים החיצוניים" באתר והתאמת הנגישות לאותם קבצים באחריות המזמין בלבד ושירותי החברה אינה מספקת רישיון / שירות עבור אותם קבצים והחברה אינה לוקחה אחריות עבור קבצים חיצוניים.
6.2. המזמין חייב בפרסום הצהרת נגישות והסדרי נגישות בהתאם לחוק הנגישות וזכאי לקבל מהחברה קובץ וורד המכיל את הניסוח המדויק.
6.3. בכל רכישה דיגיטלית דרך האתר ללא התקשרות ישירה מול נציג מכירות מטעם החברה והטמעה ידנית על ידי המזמין ולא על ידי החברה במקרים אלו החברה אינה אחראית כלל על כל נושא הצהרת נגישות, הסדרי נגישות, פרסום פרטים לא מדויקים וכיוצא בזה.

7. סודיות
7.1. החברה מחויבת לשמור על הסודיות המלאה של כל המידע שמסרו לה הלקוחות. למרות זאת, על אף המאמצים המתמידים של החברה להגן על המידע, אין לה את היכולת המוחלטת למנוע גישה למחשבי המערכת שלה מצד גורמים שאינם מורשים, ולכן, קיימת סיכון לחשיפת המידע ושימוש לא מורשה בו על ידי צדדים שלישיים. החברה אינה לוקחת רשות כלשהי לשימוש במידע שנמסר לה ללא רשות ולמען מטרות שונות מכללית המטרה של המידע הנמסר. בשל הסיכון של חשיפת המידע והשימוש בו על ידי צדדים שלישיים, הלקוח חתם על כך שאין לו טענה, דרישה, או תביעה כלפי החברה בגין כל נזק, אובדן, או חוויות שליליות שתופיעו מהחשיפה והשימוש הלא מורשים במידע על ידי צדדים שלישיים כפי שתוארו לעיל.

7.2. בעת ההרשמה למערכת המזמין/הלקוח הנרשם מאשר לחברה להשתמש בפרטים שלו כגון מס' טלפון, מייל על מנת לדוור לו עדכונים/מבצעים או כל אשר תבחר החברה לדוור ללקוחותיה.
7.3. המזמין הלקוח מאשר כי התוכנה, קוד המקור, העיצוב, חומרה, הצעות מחיר, תכתובות בין החברה לבינו כל החומרים שיסופקו ללקוח הכל זכויות הקניין הרוחני בכל של החברה (להלן: "הסכם סודיות").
7.4. המזמין / הלקוח מתחייב לשמור בסוד על הסכם סודיות, לא לגלות, לשכפל, להעביר, או למסור מידע לצד שלישי ללא אישור בכתב מהחברה הוא וכל מי שנמצא תחתיו כגון עובדים בעסק.

8. קניין רוחני
8.1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר, במערכת, וכל שירותי החברה הינם רכושה הפרטי והבלעדי של החברה כגון: האתר, זכויות יוצרים, מערכת הנגשה, סודות מסחריים, מידע עסקי, התוכן באתר, עיצובים, סמלים, קוד מקור, בסיסי הנתונים, יישומים, קודים, גרפיקות, או כל מידע אחר המוצג בשירותי החברה הינו בבעלות בלעדית של החברה (להלן "קניין רוחני").
8.2. הלקוח / המזמין / גולש באתר מתחייבים בעת שימוש והמשך גלישה באתר / שימוש במערכת / הרשמה למערכת / רכישת רישיון לא לבצע הידור חוזר
Decompiling ו/או הרכבה הפוכה
Reverse Assemble ו/או ניתוח או בדיקות אחרות של המוצר לשם ביצוע הנדסה .חוזרת Reverse engineering
8.3. אין לבצע או להפעיל מערכות איסוף נתונים מן האתר או מן המערכת או להפיץ נתונים מסוג זה.
8.4. הלקוח / המזמין / הגולש מאשר שקרא את קניין רוחני ומאשר את כל סעיפיו.

9. הפרה של הסכם תקנון ותנאי שימוש על ידי הלקוח
9.1. במידה והלקוח / המזמין / הגולש הפר את תקנון ותנאי שימוש של החברה או לחלופין את קניין רוחני תהיה החברה זכאית לפעול על פי כל דין ולדרוש פיצויים לפי הנזק שתעריך החברה על ידי המחלקה המשפטית.

10. שונות
10.1. החברה מאמינה בעשיית שוויון ודוגלת בעשיית שוויון אך לצורך כתיבת הסכם זה נכתב בלשון זכר ומתייחס לשני המינים.
10.2. סמכות השיפוט הבלעדית תהיה בבית המשפט במחוז תל אביב במקרה של הפרה של סעיף בתנאי שימוש תקנון ויצרן.
10.3. המזמין / הלקוח לא יירשם למערכת ההנגשה או לשירותי החברה ולא ירכוש דבר לפני שקרא בהקפדה, אישר והבין היטב את כל הסכם תקנון ותנאי שימוש והסכים להם, במידה והלקוח / המזמין מסרב לתנאים אלא עליו להתנתק מהמערכות והאתר ומכל שירותי החברה.
10.4. הנגשת מסמכים ומדיה באחריות הלקוח בלבד.