מִבְזְקֵי נְגִישׁוּת

הנגשת אתרים

הנגשת אתרים

בעל עסק?
שמעת על חובת הנגשת אתרים? מעוניין להנגיש את אתר העסק שלך ולהפוך אותו לנגיש עבור כלל האוכלוסיות? לנו יש את הפתרון בשבילך!

הנגשת אתרים היא לא משימה כל כך קשה לביצוע. אין צורך לחפש היום יותר מידי חברות להנגשת אתרים, פשוט רושמים "עושים שוויון" במנוע החיפוש ומוצאים חברת הנגשת אתרים מקצועית ומומחית להנגשת אתרים. חברת עושים שוויון פיתחה תוסף נגישות כל כך טוב שאתם פשוט לא תאמינו!

תוסף נגישות עם יתרונות כל כך רבים שאתם תוכלו לישון בראש שקט ולהיות בטוחים שלא יתבעו את האתר שלכם על חוסר נגישות. כידוע לכם, בישראל ובכל העולם ישנם אנשים בעלי צרכים מיוחדים. אנשים אלו זקוקים לתיווך והנגשה של דברים רבים, בן אם ביצוע פעולות ומשימות יום יומיות ואף גלישה ברחבי האינטרנט. חברת "עושים שוויון" חקרה את כלל האוכלוסיות ופיתחה תוסף נגישות שיסייע לכל אוכלוסייה להתמודד ואף לעקוף את הקושי ולגלוש באינטרנט בקלות בכל אתר.

נשמע ורוד מתמיד? כי אנו דואגים לכולם! השרביט בידיים שלכם, הפכו את אתר העסק שלכם למונגש ושיוויוני והנגישו אותו לכלל האוכלוסיות. תוכלו להרוויח כמות גדולה יותר של חשיפות לאתר שלכם, ולהיות מוגנים מתביעות שיכולות להגיע לסכומים גבוהים!

כל מי שלא מנגיש את אתר האינטרנט שלו במדינת ישראל חשוף לתביעה.

נפשט לכם את זה, כולם יכולים לתבוע אתכם לפי חוק הנגישות בין אם גוף מנהלי ובן אם אדם פרטי בעל מגבלות הטוען שנגרם לו עוול כי אתרכם אינו מונגש לו.

תביעה אזרחית- עד 50,000 ₪ ללא הוכחת נזק!

תביעה מנהלתית- חשיפה פלילית ותביעה של נציבות המדינה על סך 150,000 ₪

בכדי להימנע מתביעות אלו, מומלץ ברגע שפתחתם אתר להוסיף לו תפריט נגישות שיגן עליכם מפני תביעות עתידיות.

למה אתם מחכים? זה בידיים שלכם!

מהי הצהרת נגישות?

תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות – התשע"ג, 2013) מחייבות מזה כעשור הנגשת אתרי אינטרנט בישראל. 

ראו הוזהרתם: גל תביעות ייצוגיות

תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות – התשע"ג, 2013) מחייבות מזה כעשור הנגשת אתרי אינטרנט בישראל. 

מנכ"ל החברה מתארח בערוץ 14

הסיפור של עושים שוויון, היכנסו וצפו ברם אסייג, מנכ"ל החברה מתארץ אצל עדן ועודד בערוץ 14 ומסביר בדיוק מה הניע את הפרויקט המדהים של עושים שוויון

איך מנגישים אתר אינטרנט

רוצים לדעת איך מנגישים אתר אינטרנט לבעלי מוגבלויות? מוזמנים להכנס למאמר הבא שסוקר בצורה מקיפה את הדרכים להנגשת אתרי אינטרנט בצורה נכונה

יועץ נגישות אתרי אינטרנט

העסקת יועץ נגישות אתרי אינטרנט מקצועי אשר בקיא בהנחיות ה-ADA היא צעד חיוני לבעלי עסקים. מוזמנים להכנס למאמר המלא ולקרוא על היתרונות של ייעוץ נגישות אתרים

חובת הנגשת אתר אינטרנט

חובת הנגשת אתר אינטרנט היא קריטית באינטרנט, כאשר יותר ויותר ארגונים ועסקים מכירים בצורך להפוך את הנוכחות המקוונת שלהם לנגישה לכל המשתמשים.